Sosyeteye Damga Vuran Kavga: İrem Derici ve Sevda Dedeman Lüks Bir Klinikte Birbirine Girdi İddialarına Yanıt

Şarkıcı İrem Derici ve sosyetenin tanınan ismi Sevda Dedeman hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre geçtiğimiz hafta lüks bir klinikte karşılaşan Derici ve Dedeman birbirine girdi. Sözlü başlayan tartışma fiziki kavgaya dönünce ortalık birbirine girdi! Kavganın sonu İrem Derici ve Sevda Dedeman’ı karakolluk etti. İrem Derici hakkında çıkan bu iddialara yanıt verdi.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden bir tanesi İrem Derici. Kendisi başarılı şarkıları bir yana dursun, magazin gündeminde de sık sık konuşulan isimlerden.

Magazine yaptığı açıklamalardan, aşk hayatına ve sosyal medya paylaşımlarına pek çok konuda kendisi yakın markajda takip ediliyor.

Derici, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Atakan Işıktutan’la ayrıldığını açıklamış ve sevenlerini üzmüştü.

Birbirilerini hala ne kadar sevdiklerinden ve saygı duyduklarından bahseden İrem Derici, işlerin yoğun olmasından dolayı ilişkilerine vakit ayıramadıkları için bu kararı aldıklarını dile getirmişti.

Tam bu ayrılık konusu konuşulurken İrem Derici hakkında inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. Kendisi Sevda Dedeman ile bir güzellik kliniğinde kavga etmiş!

Merhum Murat Dedeman’ın eşi sosyetik güzel Sevda Dedeman ve İrem Derici’nin geçtiğimiz hafta bir klinikte karşı karşıya geldiği söylendi. Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre Sevda Dedeman ve İrem Derici, Nişantaşı’ndaki klinikte sözlü olarak başladıkları tartışmaya fiziki olarak devam etti.

Yine iddialara göre bu tartışma esnasında birbirine saldıran ikili muayenehaneyi birbirine katmış.

Hatta ve hatta kavgayı ayırmaya çalışan kliniğin sekreterinin de kafasına saksı isabet etmiş. Sekreter hastaneye kaldırılmış ve bir gün müşahade altında tutulmuş.

Kavganın sonu Teşvikiye Karakolu’nda bitmiş.

İkili birbirinden şikayetçi olmuş ve adli işlemler başlamış. İşlemler sürerken barışma kararı almışlar. Bunların hepsi bir iddia.

Güne damgasını vuran haberlerin ardından İrem Derici hakkında yazılanlar karşısında deliye döndü ve iddiaları yalanları.

Sevda Dedeman konuya ilişkin bir açıklamada bulunmazken, İrem Derici konuyu mahkemeye taşıyacağını açıkladı.

“12 senedir çok uydurma haber gördüm de bu kadar da görmedim.”

Bugün de böyle bir deliliğe uyandım. Beyefendi siz hasta mısınız? 12 senedir çok uydurma haber gördüm de bu kadarını görmedim. Size yazıklar olsun, maalesef mahkemede çok büyük kapışacağız. Vazolar, karakollar abi ne yaşıyorsunuz siz? Gram utanmanız da yok, şu kadar yıldır tanıdığınız Özgür Aras’ı (basın danışmanı) bile arayıp var mı doğruluk payı diye sormuyorsunuz bile. Sevda Hanım’ı da bu muazzam kurgu haberinizle tanımış oldum bu arada merhabalar Sevda Hanım. Size de sabah sabah kolay gelsin bu muazzam haberle.’

Ardından konu hakkındaki paylaşımlarına devam etti.

Fırlatılan vazo fotoğrafı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir